d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1116117118119120196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Aug 28 2010 04:56am
Quote (InTheGame @ Aug 28 2010 09:52am)
canarche :D vij mi fg-to sega :D


kvo go naprai e :D ? ... tctc nai me e qd kato resvat patcha .. takmo sam sabiral sumati vreme malko po malko fg g/d kam 1.500 i kato po4nat nerealnite ceni na itemite i za 1 den go nqma :X
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 28 2010 05:45am
Quote (Canar4ever @ Aug 28 2010 01:56pm)
kvo go naprai e :D ? ... tctc nai me e qd kato resvat patcha .. takmo sam sabiral sumati vreme malko po malko fg g/d kam 1.500 i kato po4nat nerealnite ceni na itemite i za 1 den go nqma :X


e togava ne se kopuva ;D ne znaesh li :D
togava se prai fg :D
otnosno fg-to nz kvo sam go naprail :D harcha i svarshva , skoro pak she iam :D
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Aug 28 2010 07:11am
Quote (InTheGame @ Aug 28 2010 02:45pm)
e togava ne se kopuva ;D ne znaesh li :D
togava se prai fg :D
otnosno fg-to nz kvo sam go naprail :D harcha i svarshva , skoro pak she iam :D


:rofl:
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Aug 28 2010 07:17am
Quote (InTheGame @ Aug 28 2010 01:45pm)
e togava ne se kopuva ;D ne znaesh li :D
togava se prai fg :D
otnosno fg-to nz kvo sam go naprail :D harcha i svarshva , skoro pak she iam :D


e ok de kak taka izvednuj izko4i s 3k :D kvo prodade
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Aug 28 2010 07:32am
Quote (Canar4ever @ 28 Aug 2010 16:17)
e ok de kak taka izvednuj izko4i s 3k :D kvo prodade


ботев продаде ,не знаеш ли
ако искаш и на теб да прата 3 к и ставаш от ЛОКО
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Aug 28 2010 07:48am
Quote (Canar4ever @ 28 Aug 2010 16:17)
e ok de kak taka izvednuj izko4i s 3k :D kvo prodade


gildiqta si prodade:)
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Aug 28 2010 07:48am
Quote (Viki96 @ 28 Aug 2010 16:32)
ботев продаде ,не знаеш ли
ако искаш и на теб да прата 3 к и ставаш от ЛОКО


nali znai6 4e botev ne se prodava:)
jenata smenqm ama otbora ne
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Aug 28 2010 09:53am
Quote (Viki96 @ 28 Aug 2010 14:32)
ботев продаде ,не знаеш ли
ако искаш и на теб да прата 3 к и ставаш от ЛОКО

леко бе малък въшлио много ти порасна работата на тебе а ? не мислиш ли
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Aug 28 2010 10:08am
Quote (BraveAntiBan @ Aug 28 2010 04:48pm)
nali znai6 4e botev ne se prodava:)
jenata smenqm ama otbora ne


hahhaha Toshe lud si :rofl:

Quote (velibg @ Aug 28 2010 06:53pm)
леко бе малък въшлио  много ти порасна работата на тебе а ?  не мислиш ли


stiga ste se karali we...
Member
Posts: 41
Joined: Aug 27 2010
Gold: 50.00
Aug 28 2010 10:50am
Hahahha koito e bufer da mi qde 4epa
Go Back To Български Topic List
Prev1116117118119120196Next
Closed New Topic New Poll