Quote (Canar4ever @ Aug 27 2010 01:48pm)
InTheGame ... последния път като ти видях профила можеби 1 седмица имаше едва 0.01 голд , а сега .... как го прайте кво струвате нз .. аз се мъча да сабирам на ден по 30-40 едвам едвам
e sa

az vednaga moa izko4a s fg vaprosa e che ne mi e nujno ...

sabirai tva e istinata

koito sabira she ima koito ne sabira nqma da ima

specialno za 2cute
PETUCHNOOOOO
