☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev
1
114
115
116
117
118
178
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 69378
Replies: 1772
Track Topic
dreddster
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold
:
13,261.47
#1151
Dec 8 2011 03:39pm
каква стана тя, локнаха TheNKS....кой ще плаща по 100-200 фг за някакви смешни итеми сега:(
Canar4ever
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold
:
93.15
#1152
Dec 9 2011 06:39am
Quote (dreddster @ Dec 9 2011 12:39am)
каква стана тя, локнаха TheNKS....кой ще плаща по 100-200 фг за някакви смешни итеми сега:(
koi puk e toq
nuHaKoJIaga
Member
Posts: 2,031
Joined: Oct 27 2011
Gold
:
816.00
#1153
Dec 9 2011 08:07am
Quote (mainabg @ 3 Dec 2011 18:46)
ем цъкай лотария ноже одариш нещо, а ако спечелиш бегом до най близкия тото пункт
Хах, пробвах се няколко пъти, но даже и 1 число не уцелих
agressivex
Member
Posts: 17,496
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#1154
Dec 9 2011 08:25am
http://www.youtube.com/watch?v=nQYQ2AMnUTc
nai golqmata
Canar4ever
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold
:
93.15
#1155
Dec 9 2011 10:50am
Quote (agressivex @ Dec 9 2011 05:25pm)
http://www.youtube.com/watch?v=nQYQ2AMnUTc
nai golqmata
mani sa s teq crapnati pesni
Canar4ever
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold
:
93.15
#1156
Dec 18 2011 09:00am
До сега не съм правил Форти и не разбирам много много от броните , но ми дадоха една Етх Кракен 982 деф с 4 дупки ... Дали е с бъгнат дефенс или ако не е , колко деф мога да очаквам да се получи ?
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#1157
Dec 18 2011 09:11am
Quote (Canar4ever @ 18 Dec 2011 18:00)
До сега не съм правил Форти и не разбирам много много от броните , но ми дадоха една Етх Кракен 982 деф с 4 дупки ... Дали е с бъгнат дефенс или ако не е , колко деф мога да очаквам да се получи ?
бъгната е ама е с много малък дефенс
глеай да е с над 1к
Canar4ever
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold
:
93.15
#1158
Dec 18 2011 11:03am
Quote (Tosho @ Dec 18 2011 06:11pm)
бъгната е ама е с много малък дефенс
глеай да е с над 1к
Аха , е мен ми трябва няква колкото мерка да издържа повече ... пак ще ми е от полза , мерси .
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#1159
Dec 28 2011 01:27pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=stash&a=109&o=150
Canar4ever
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold
:
93.15
#1160
Dec 28 2011 02:28pm
Quote (Tosho @ Dec 28 2011 10:27pm)
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=stash&a=109&o=150
а?
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
114
115
116
117
118
178
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact