Quote (InTheGame @ Aug 23 2010 09:00pm)

haahhaha e tva e player ...
А не фе...

Quote (2cute4y @ Aug 24 2010 08:13am)
eбаси фена
видя ли с каква регистрация беше, пловдивска или...
Неможах да видя профуча покай мен

Quote (ProRuLes @ Aug 24 2010 10:29pm)
6te e nqkoi ot malkite gradove, v golemite ne sum vijdal takava.
И аз така предполагам...
Quote (Viki96 @ Aug 25 2010 08:45am)
в Пловдив има рента кар фирма "диабло" може да е от тяхните
Те нямат нищо общо просто името им е такова...