d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1114115116117118196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 23 2010 12:37pm
Днес докато карах видях ЧЕРВЕНО БМВ на което с огромни жълти букви пишеше ДИАБЛО 2

Айде ако някой знае кой кара тая машинка да ми пише :D


This post was edited by uNBeaTaBLePLayeR on Aug 23 2010 12:37pm
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 23 2010 01:00pm
Quote (uNBeaTaBLePLayeR @ Aug 23 2010 09:37pm)
Днес докато карах видях ЧЕРВЕНО БМВ на което с огромни жълти букви пишеше ДИАБЛО 2

Айде ако някой знае кой кара тая машинка да ми пише :D


:D haahhaha e tva e player ...

This post was edited by InTheGame on Aug 23 2010 01:00pm
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 24 2010 12:13am
Quote (uNBeaTaBLePLayeR @ Aug 23 2010 09:37pm)
Днес докато карах видях ЧЕРВЕНО БМВ на което с огромни жълти букви пишеше ДИАБЛО 2

Айде ако някой знае кой кара тая машинка да ми пише :D


eбаси фена :lol:
видя ли с каква регистрация беше, пловдивска или...
Member
Posts: 4,557
Joined: Apr 2 2007
Gold: 20,237.00
Aug 24 2010 02:29pm
Quote (uNBeaTaBLePLayeR @ Aug 23 2010 09:37pm)
Днес докато карах видях ЧЕРВЕНО БМВ на което с огромни жълти букви пишеше ДИАБЛО 2

Айде ако някой знае кой кара тая машинка да ми пише :D


6te e nqkoi ot malkite gradove, v golemite ne sum vijdal takava.
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Aug 25 2010 12:45am
в Пловдив има рента кар фирма "диабло" може да е от тяхните
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 25 2010 12:56am
Quote (InTheGame @ Aug 23 2010 09:00pm)
:D haahhaha e tva e player ...


А не фе... :D

Quote (2cute4y @ Aug 24 2010 08:13am)
eбаси фена  :lol:
видя ли с каква регистрация беше, пловдивска или...


Неможах да видя профуча покай мен :D

Quote (ProRuLes @ Aug 24 2010 10:29pm)
6te e nqkoi ot malkite gradove, v golemite ne sum vijdal takava.


И аз така предполагам...

Quote (Viki96 @ Aug 25 2010 08:45am)
в Пловдив има рента кар фирма "диабло" може да е от тяхните


Те нямат нищо общо просто името им е такова...
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 26 2010 06:54am
кво праим?
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 26 2010 12:44pm
Quote (2cute4y @ Aug 26 2010 03:54pm)
кво праим?


takmo udarih 12k posta :D
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Aug 26 2010 01:12pm
vie ste nekvi spameri ... 20+ posts per day ..
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 26 2010 01:15pm
Quote (Viki96 @ Aug 26 2010 10:12pm)
vie ste nekvi spameri ... 20+ posts per day ..


hah :D
edit: tva e poneje si vzimam +1 ot topici ot predi 20 dena ne e li :D ?

This post was edited by InTheGame on Aug 26 2010 01:15pm
Go Back To Български Topic List
Prev1114115116117118196Next
Closed New Topic New Poll