d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev1112113114115116178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Nov 23 2011 06:14pm
basi skukata :D
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Nov 24 2011 12:26pm
Quote (BookMaker @ 23 Nov 2011 23:01)
Kapsiko praish izmami a?


lo6o sedlarov lo6o
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Nov 24 2011 04:00pm
Quote (Tosho @ Nov 24 2011 06:26pm)
lo6o sedlarov lo6o



:rofl:
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Nov 25 2011 02:53am
:mellow:
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Nov 25 2011 03:21am
5 godini nebjah hodil na zubolekar , dnes otidoh i vsi4ko e nared daje ot plomba njamashe nujda . mnogo dobro 4uvstvo B)
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
Nov 25 2011 05:58am
Quote (Eye @ 25 Nov 2011 11:21)
5 godini nebjah hodil na zubolekar , dnes otidoh i vsi4ko e nared daje ot plomba njamashe nujda . mnogo dobro 4uvstvo  B)


евала :) и аз не съм ходил от супер много време и не мисля, че има нужда...
освен, че снощи май си счупих единия зъб :D
Member
Posts: 14,336
Joined: May 28 2007
Gold: 4,691.00
Trader: Trusted
Nov 25 2011 03:47pm
Quote (GS_Mitaka @ Nov 25 2011 11:58am)
евала :) и аз не съм ходил от супер много време и не мисля, че има нужда...
освен, че снощи май си счупих единия зъб :D


pazi si zubite , novi zapo4vat da ti rastat 4ak kato stanesh na 100 godini kakto se kazva . pregleda e bezplaten zashto ne se zapishesh i ne hodish dva puti v godinata,pone shte si spokoen ;)
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
Nov 25 2011 06:08pm
не съм здравно осигурен в момента и не ми се вадят пари от джоба
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Nov 27 2011 04:59am
Quote (GS_Mitaka @ 26 Nov 2011 01:08)
не съм здравно осигурен в момента и не ми се вадят пари от джоба


30 leva e pregleda (v plovdiv) .. nqma nishto sa tiq pari.. az kato si bqh v bg parvata mi rabota beshe da se pregledam..
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Nov 30 2011 02:51am
BookMaker pak li e :(
Go Back To Български Topic List
Prev1112113114115116178Next
Add Reply New Topic New Poll