d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1112113114115116196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 15 2010 03:44am
Quote (Canar4ever @ Aug 15 2010 12:20pm)
колко пъти може да се UPG zakata ?


1 pat mislq :)
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 16 2010 04:09am
от днес пак съм на работа...дейба и тъпото :wallbash:
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 16 2010 04:11am
Quote (2cute4y @ Aug 16 2010 01:09pm)
от днес пак съм на работа...дейба и тъпото :wallbash:


pak she 4akame petacite a? :D
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 16 2010 11:58am
Quote (InTheGame @ Aug 16 2010 01:11pm)
pak she 4akame petacite a? :D


виж как знаеш :D
петъчно :thumbsup:
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 16 2010 01:29pm
Quote (2cute4y @ Aug 16 2010 08:58pm)
виж как знаеш :D
петъчно :thumbsup:


hehehhee :thumbsup: :D
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Aug 17 2010 12:46am
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Aug 17 2010 09:56am
Quote (2cute4y @ 10 Aug 2010 05:46)
ходиш ли редовно да играеш?
щото аз тенис на маса съм играл около 3-4 пъти за последните 2-3 години
мога да те пробвам ;)


ами не от време на време с приятели преди играх доста често преди бях в аматьорска форма :D
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 17 2010 01:30pm
Quote (velibg @ Aug 17 2010 06:56pm)
ами не от време на време с приятели преди играх доста често преди бях в аматьорска форма :D


veli ako iskash pishi na skaipa da se ogovorim :D tenis na masa varzano po biri :D pak i she stane smqh
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Aug 18 2010 05:07am
Quote (InTheGame @ Aug 17 2010 07:30pm)
veli ako iskash pishi na skaipa da se ogovorim :D tenis na masa varzano po biri :D pak i she stane smqh


golqm i to da idwam i az
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 18 2010 06:03am
Quote (VgZ @ Aug 18 2010 02:07pm)
golqm i to da idwam i az


:D she te viknem samo da se saberem ..

ako nqkoi mu trea neshto she mu go namala - http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=47079116&f=54&o=0#p314373980

This post was edited by InTheGame on Aug 18 2010 06:03am
Go Back To Български Topic List
Prev1112113114115116196Next
Closed New Topic New Poll