Quote (Konqk @ 11 Aug 2010 20:54)
аз играя вкъщи на масата за ядене

слепил съм касетки за музика с тиксо и така е мрежата

мног фън става
По БАй Тошово време по строежите и ние така правихме ,но тогава слагахме тухли еденички . Като се чукне в ръба и после 1 час търсим топчето

Не знам но сега ако ме хване някой ще ме направи луда калинка ,от толкова време не съм играл