Quote (MetGroup @ Nov 16 2011 05:08am)
Прочети малко повече и ще разбереш за тоя план че е истина.
Верно си писал преди 1 година кажи речи ама ми стана тъпо , че не вярваш/
Точно това е лошото при нас Българите, че вярваме прекалено много на някви неща...
Не си ли се замислял, че самия план е да ни вземат страхът за да може да си правят каквото искат?