d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1110111112113114196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Aug 7 2010 02:55pm
2:0
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 7 2010 11:34pm
абе има ли тенесисти тука, на корт...
ама да са по-добри, че да ми е по кеф като ги размажа :D
Member
Posts: 2,899
Joined: Aug 4 2008
Gold: 1,001.00
Aug 8 2010 05:04am
Quote (2cute4y @ 8 Aug 2010 06:34)
абе има ли тенесисти тука, на корт...
ама да са по-добри, че да ми е по кеф като ги размажа  :D


:hail: :wacko: :locked:
waaaw tolkova li si dobar? .. vinagi e bil truden sport za mene..
btw ne si spomnqm dobre dali te pitah dali familiqta ti e mal4ev , poneje poznavah edin koito sa6to be6e GT fan ^^ :D ?

This post was edited by Kapsiko on Aug 8 2010 05:04am
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 8 2010 06:15am
Quote (Kapsiko @ Aug 8 2010 02:04pm)
:hail:  :wacko:  :locked:
waaaw tolkova li si dobar?  .. vinagi e bil truden sport za mene..
btw ne si spomnqm dobre dali te pitah dali familiqta ti e mal4ev , poneje poznavah edin koito sa6to be6e GT fan ^^ :D ?


няма да говоря...който иска - да дойде на корта да му покажа ;)
:ph34r:
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold: 2,035.00
Aug 8 2010 06:22am
пиши на стените на надал и федерер във фейсбук... ако на някой му стиска...
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 8 2010 06:54am
Quote (martini_1914 @ Aug 8 2010 03:22pm)
пиши на стените на надал и федерер във фейсбук... ако на някой му стиска...


как го измисли тва?! някой помогна ли ти?
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold: 2,035.00
Aug 8 2010 09:57am
Не, никой. Съвсем сам си го измислих.
Member
Posts: 6,993
Joined: Nov 9 2007
Gold: 64.56
Warn: 20%
Aug 8 2010 01:42pm
da da
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Aug 9 2010 04:55pm
Quote (2cute4y @ 8 Aug 2010 13:54)
как го измисли тва?! някой помогна ли ти?


Ако е на тенис на маса да.. ще те разбия :D
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Aug 9 2010 10:46pm
Quote (velibg @ Aug 10 2010 01:55am)
Ако е на тенис на маса да.. ще те разбия :D


ходиш ли редовно да играеш?
щото аз тенис на маса съм играл около 3-4 пъти за последните 2-3 години
мога да те пробвам ;)
Go Back To Български Topic List
Prev1110111112113114196Next
Closed New Topic New Poll