Quote (2cute4y @ 8 Aug 2010 06:34)
абе има ли тенесисти тука, на корт...
ама да са по-добри, че да ми е по кеф като ги размажа

waaaw tolkova li si dobar? .. vinagi e bil truden sport za mene..
btw ne si spomnqm dobre dali te pitah dali familiqta ti e mal4ev , poneje poznavah edin koito sa6to be6e GT fan ^^

?
This post was edited by Kapsiko on Aug 8 2010 05:04am