Quote (anarchyi @ 2 Aug 2010 12:35)
и като станеш на 50 години ще те е яд, че си се престарал толкова с татуировките
брато точно като стана на 50 години няма да ми дреме от нищо щото така или иначе ще се мре и татосите ще са ми наи малкия проблем повярвай ми , всеки си има изградено мнение по въпроса така че въпрос на принципи
This post was edited by va-djs on Aug 2 2010 09:33am