d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Споделете любимите си герои от D2
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 17 2008 02:30am
Quote (mainabg @ Sat, 16 Feb 2008, 17:36)
ЛОЛ не можеш да пишеш бе , НЕГРАМОТНИК


тфа че spawna в ЕU преди 1 година не означава че не мога да пиша тфа което написах означава icon_pointr.gif GET THE FUCK OUT SPAWN smile.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 19 2008 08:49am
Quote (n3ver_mind @ Sun, Feb 17 2008, 08:30am)
тфа че spawna в ЕU  преди 1 година не означава че не мога да пиша тфа което написах означава icon_pointr.gif GET THE FUCK OUT SPAWN smile.gif


lol
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 9 2008 08:31am
cs pala:) the best
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 9 2008 09:00am
Quote (BraveAntiBan @ Sun, Mar 9 2008, 02:31pm)
cs pala:) the best


и аз съм на това мнение.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 9 2008 12:25pm
Друида е краля в д2, няма да говоря повече

DRUID is the king in d2,i not have say any more

This post was edited by mainabg on Mar 9 2008 12:32pm
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 9 2008 12:26pm
Quote (mainabg @ Sun, Mar 9 2008, 06:25pm)
Друида е краля в д2, няма да говоря повече


cs s druid?-.-smile.gif ai idvai duel
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 9 2008 12:30pm
Quote (mainabg @ Sun, Mar 9 2008, 06:25pm)
Друида е краля в д2, няма да говоря повече


друид е краля ама на дуели не на CS.
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Mar 9 2008 12:33pm
Quote (BraveAntiBan @ Sun, 9 Mar 2008, 20:26)
cs s druid?-.-smile.gif ai idvai duel
КС не става признавам правя го за минута-може би 2 каде избяга аре дуел

Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Mar 9 2008 01:08pm
А убийцата де я класирате?
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 9 2008 01:28pm
моя любим геой е : Zealer за Conviction !
Просто за дуел , няма такъф герой !
Go Back To Български Topic List
Prev11011121314Next
Add Reply New Topic New Poll