d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1108109110111112196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jul 31 2010 12:17pm
za igra na 10 godini ne e li mnojko
Member
Posts: 9,474
Joined: Aug 3 2003
Gold: 2,347.00
Aug 1 2010 06:52am
Пак питам....Някой продава ли CD-Keys за FG?
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Aug 1 2010 06:59am
Quote (idbgr @ 31 Jul 2010 20:17)
za igra na 10 godini ne e li mnojko


Това е класика и ще се играе още доста години
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 1 2010 08:34am


mrasnite kurvi i mrasnite pederasi me nominiraha ... :rofl:
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Aug 1 2010 09:30am
Quote (InTheGame @ 1 Aug 2010 14:34)
http://www.youtube.com/watch?v=nDRv6bfEC1Y

mrasnite kurvi i mrasnite pederasi me nominiraha ...  :rofl:


излагаш се харабия
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 1 2010 01:24pm
Quote (va-djs @ Aug 1 2010 06:30pm)
излагаш се харабия


ahahhah :D tva beshe s ideq da se posmeem , a ne 4e go slusham ili 4e pak mu simpatiziram :D
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Aug 1 2010 02:24pm
:D иначе е смях
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Aug 2 2010 12:21am
мом4ета мисля да септември или октомври да хода да си шара целия гръб :Д
Go Back To Български Topic List
Prev1108109110111112196Next
Closed New Topic New Poll