☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Official Chat Topic > :)
Prev
1
107
108
109
110
111
196
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 45459
Replies: 1957
Track Topic
CeSser
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#1081
Jul 29 2010 02:45pm
Quote (idbgr @ Jul 29 2010 12:55pm)
lele i korleone li otide na kino
Да ве брат тои тошо 40 годишната престрастена мишка ма писа ем кфо ми пука не играа д2 нека тошо да стане медиатор нит пишката ша му порасне нит мъж ша стане ще остане педалче с грозно татосче на раката ли каде му беше! МИШКА
This post was edited by CeSser on Jul 29 2010 02:45pm
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#1082
Jul 30 2010 01:01am
nqkoi kompetenten da kaje heroes of newerth samo online li moje da se zakupi
gs_sandoo
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold
:
20.00
#1083
Jul 30 2010 02:35am
kvo praite we
2cute4y
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold
:
0.00
#1084
Jul 30 2010 02:57am
Quote (idbgr @ Jul 30 2010 10:01am)
nqkoi kompetenten da kaje heroes of newerth samo online li moje da se zakupi
онлайн е само доколкото зная...
velibg
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold
:
0.00
#1085
Jul 30 2010 06:31am
Quote (2cute4y @ 30 Jul 2010 09:57)
онлайн е само доколкото зная...
дам само онлайн тя е много готинка аз преди е играх малко
Viki96
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold
:
9,035.00
#1086
Jul 30 2010 08:36am
Quote (velibg @ 30 Jul 2010 15:31)
дам само онлайн тя е много готинка аз преди е играх малко
Аз я играх доста... от както беше клосед бета, супер яка е
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#1087
Jul 30 2010 08:56am
Quote (Viki96 @ 30 Jul 2010 17:36)
Аз я играх доста... от както беше клосед бета, супер яка е
i az
17xx psr bqh a sq pak mi se cuka no nqmam karta a ne mi se hodi po banki
Viki96
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold
:
9,035.00
#1088
Jul 30 2010 01:04pm
Quote (idbgr @ 30 Jul 2010 17:56)
i az ^_^ 17xx psr bqh a sq pak mi se cuka no nqmam karta a ne mi se hodi po banki
30$ e dosta... posle ako ne mi igrae tolkova? ^^
idbgr
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold
:
1,174.85
#1089
Jul 30 2010 02:38pm
i diabloto e 30
dobre 4e ne sum dal pari za tva diablo
Viki96
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold
:
9,035.00
#1090
Jul 31 2010 07:16am
Quote (idbgr @ 30 Jul 2010 23:38)
i diabloto e 30
dobre 4e ne sum dal pari za tva diablo
Dabe... diabloto e 20 leva Classic+Lod ...
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
107
108
109
110
111
196
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact