d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1107108109110111196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 29 2010 02:45pm
Quote (idbgr @ Jul 29 2010 12:55pm)
lele i korleone li otide na kino :D


Да ве брат тои тошо 40 годишната престрастена мишка ма писа ем кфо ми пука не играа д2 нека тошо да стане медиатор нит пишката ша му порасне нит мъж ша стане ще остане педалче с грозно татосче на раката ли каде му беше! МИШКА

This post was edited by CeSser on Jul 29 2010 02:45pm
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jul 30 2010 01:01am
nqkoi kompetenten da kaje heroes of newerth samo online li moje da se zakupi
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Jul 30 2010 02:35am
kvo praite we :)
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2010 02:57am
Quote (idbgr @ Jul 30 2010 10:01am)
nqkoi kompetenten da kaje heroes of newerth samo online li moje da se zakupi


онлайн е само доколкото зная...
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2010 06:31am
Quote (2cute4y @ 30 Jul 2010 09:57)
онлайн е само доколкото зная...

дам само онлайн тя е много готинка аз преди е играх малко
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jul 30 2010 08:36am
Quote (velibg @ 30 Jul 2010 15:31)
дам само онлайн  тя е много готинка аз преди е играх малко


Аз я играх доста... от както беше клосед бета, супер яка е
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jul 30 2010 08:56am
Quote (Viki96 @ 30 Jul 2010 17:36)
Аз я играх доста... от както беше клосед бета, супер яка е


i az ^_^ 17xx psr bqh a sq pak mi se cuka no nqmam karta a ne mi se hodi po banki ^_^
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jul 30 2010 01:04pm
Quote (idbgr @ 30 Jul 2010 17:56)
i az  ^_^  17xx psr bqh a sq pak mi se cuka no nqmam karta a ne mi se hodi po banki  ^_^


30$ e dosta... posle ako ne mi igrae tolkova? ^^ :P
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jul 30 2010 02:38pm
i diabloto e 30
dobre 4e ne sum dal pari za tva diablo :D
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jul 31 2010 07:16am
Quote (idbgr @ 30 Jul 2010 23:38)
i diabloto e 30
dobre 4e ne sum dal pari za tva diablo :D


Dabe... diabloto e 20 leva Classic+Lod ...
Go Back To Български Topic List
Prev1107108109110111196Next
Closed New Topic New Poll