Quote (dreddster @ 27 Oct 2011 23:48)
казвай с какво да помагаме
Вече се оправих, благодаря все пак.
Добре, че поне руснаците не са толкова стиснати, поне казват "да" или "не".
А повечето наши си седят в канала и не могат един диабло на нормал да убият.
Само си ги мерат, кой колко харва направил днес или пък как му харвил б*та.