Quote (CeSser @ 29 Jul 2010 03:06)
Добър вечер готини имам въпрос
Чудно мя как се пуска бот кам оп ласт баал повечето знете канала
знам че трябва да адна админите на канала и да налгаса бота да влиза в канала оп ласт и да пише логин ако някои разбира и може да помогне жив и здрав да е на лс по добре
На скамери не помагам лично аз
Едит: А на скамер+мулти хич...
This post was edited by Viki96 on Jul 29 2010 03:50am