d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1106107108109110196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Jul 24 2010 11:00pm
Quote (2cute4y @ Jul 24 2010 10:23am)
тоя спамер получи ли 30 деня поне?


Group: Banned

spored teb? :)
Member
Posts: 13,909
Joined: Jan 22 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 25 2010 08:29am
Quote (Kris @ Jul 25 2010 08:00am)
Group: Banned

spored teb? :)


izql e dravceto
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold: 2,035.00
Jul 25 2010 09:02am
Може ли бота да ръни едновременно с 2 героя, ако имам достатъчно сд кеу-ове? И какво трябва да направя, че да зарежда 2 пъти диаблото и да влиза съответно 2 пъти в бнет, че нещо се мъчих тука уж ма не стана... Може и на лс. Мерси :)
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Jul 25 2010 09:25am
moje
Member
Posts: 2,669
Joined: Sep 2 2009
Gold: 2,035.00
Jul 25 2010 09:28am
Много ще съм благодарен ако на някой му се занимава да ми обясни на лс какво точно трябва да се направи, за да стане...
Member
Posts: 9,474
Joined: Aug 3 2003
Gold: 2,347.00
Jul 28 2010 12:10pm
Здравейте,
бих желал да купя още 3 cd-key на прилична цена в FG. Ако някой има излишни или пък се отказва да играе може да ми пишете ЛС. Със сигурност няма да платя преди да тестна keys така че няя смисъл разни дебилчета да ми пишат :) . Благодаря !
Member
Posts: 5,267
Joined: Sep 6 2005
Gold: 10.00
Member
Posts: 234
Joined: Sep 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 28 2010 06:06pm
Quote (va-djs @ Jul 29 2010 01:50am)


Добър вечер готини имам въпрос
Чудно мя как се пуска бот кам оп ласт баал повечето знете канала
знам че трябва да адна админите на канала и да налгаса бота да влиза в канала оп ласт и да пише логин ако някои разбира и може да помогне жив и здрав да е на лс по добре
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jul 29 2010 03:50am
Quote (CeSser @ 29 Jul 2010 03:06)
Добър вечер готини имам въпрос
Чудно мя как се пуска бот кам оп ласт баал повечето знете канала
знам че трябва да адна админите на канала и да налгаса бота да влиза в канала оп ласт и да пише логин ако някои разбира и може да помогне жив и здрав да е на лс по добре


На скамери не помагам лично аз


Едит: А на скамер+мулти хич...

This post was edited by Viki96 on Jul 29 2010 03:50am
Member
Posts: 2,112
Joined: Dec 20 2009
Gold: 1,174.85
Jul 29 2010 03:55am
Quote (CeSser @ 29 Jul 2010 03:06)
Добър вечер готини имам въпрос
Чудно мя как се пуска бот кам оп ласт баал повечето знете канала
знам че трябва да адна админите на канала и да налгаса бота да влиза в канала оп ласт и да пише логин ако някои разбира и може да помогне жив и здрав да е на лс по добре


lele i korleone li otide na kino :D
Go Back To Български Topic List
Prev1106107108109110196Next
Closed New Topic New Poll