d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev1104105106107108178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 03:49pm
ush sme 3-4 bez team na SC , pak da vidim
Member
Posts: 26,297
Joined: Mar 10 2010
Gold: 12,004.55
Oct 25 2011 03:50pm
sc no sam i na rabota :) 6a vidim koe 6a geldam po napred
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Oct 25 2011 03:52pm
Quote (rvd74bg @ Oct 26 2011 12:50am)
sc no sam i na rabota :) 6a vidim koe 6a geldam po napred


Тия не дават парти на хора с по-малко от 5к фг, зарежи ги! Гледай кинтите :D

Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 03:53pm
sled malko sh se napia ot tupotia ;@
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Oct 25 2011 04:05pm
Осем потребителя във форума :thumbsup: , това за сефте го виждам!
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Oct 25 2011 04:20pm
ai da praim team koito nqmate ? kvo she kaite ?
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Oct 25 2011 04:22pm
Еее вие много хора се събрахте за софт, за хард няма ли някой?! :lol:
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 04:23pm
Quote (gs_sandoo @ Oct 26 2011 01:20am)
ai da praim team koito nqmate ? kvo she kaite ?


o4akvam da vida dali shte ima mqsto za men v 1 team , i ako nqma i ne me murzi da igraq ve4e , shte napraim
Member
Posts: 26,297
Joined: Mar 10 2010
Gold: 12,004.55
Oct 25 2011 04:27pm
4eta tuk tame pravqt timove na klacik i posle gi obra6tat na ekspanjan kva e celta propuskat act 5 li
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 04:29pm
Quote (rvd74bg @ Oct 26 2011 01:27am)
4eta tuk tame pravqt timove na klacik i posle gi obra6tat na ekspanjan kva e celta propuskat act 5 li


em neshto takova
Go Back To Български Topic List
Prev1104105106107108178Next
Add Reply New Topic New Poll