d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev1102103104105106178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,411
Joined: Feb 9 2011
Gold: 30.00
Oct 25 2011 03:10pm
i az sum out

ai priatna igra na si4ki
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold: 13,261.47
Oct 25 2011 03:10pm
Аз мога да дойда за SC парти
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 03:15pm
Quote (dreddster @ Oct 26 2011 12:10am)
Аз мога да дойда за SC парти


ko shti psiha na li4no kato go pusnat
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold: 13,261.47
Oct 25 2011 03:16pm
Супер! Ако го пуснат изобщо :))
Member
Posts: 26,297
Joined: Mar 10 2010
Gold: 12,004.55
Oct 25 2011 03:16pm
koga po4naha s res 6toto v saita pi6e
Ladder Reset October 25 - Nebu
We anticipate all Diablo II realms to be down for approximately six hours during the reset. More specific information on realm availability on the day of the reset will be posted in the Battle.net Status forum. When the ladder is reset all existing ladder characters will be converted to non-ladder. All characters and items being converted to non-ladder will remain intact, but once converted these characters will no longer have access to ladder content such as creating ladder-only rune words. For more information on ladder characters please visit the Arreat Summit

okolko 6 h

This post was edited by rvd74bg on Oct 25 2011 03:18pm
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 03:17pm
do 1 4asa ne go li pusnat , moje samo da si e*at maikata
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 03:20pm
te v 8 i neshto ako ne se burkam go sprqha ?! ama go praat po burzo

This post was edited by Canar4ever on Oct 25 2011 03:21pm
Member
Posts: 3,858
Joined: May 6 2011
Gold: 13,261.47
Oct 25 2011 03:21pm
ами някъде малко след 8 почна ресета. Вече са минали повече от четири часа
Member
Posts: 12,168
Joined: Jan 26 2008
Gold: 279.00
Oct 25 2011 03:23pm
В такъв случай ще го пуснат към в 2:00 българско време :)

Поправка...след 1 час всички сървъри ще работят!

This post was edited by Ramirezz on Oct 25 2011 03:35pm
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 03:25pm
Quote (Ramirezz @ Oct 26 2011 12:23am)
В такъв случай ще го пуснат към в 2:00 българско време :)


kam 2 4asa , ve4e moga da im dam na blizzard 1kur te da igraqt
Go Back To Български Topic List
Prev1102103104105106178Next
Add Reply New Topic New Poll