Quote (Don_Korleone @ 10 Jul 2010 22:26)
Сега пробвам ладер слашер да питам от кои левел почва да се прави фг и дали се печели
Ако не те кефи играта по-добре не се захващай с нея. В смисъл да лесно можеш да си докараш някаква дребна печалба от рода на 10-20 фг ,но като цяло се иска да вложиш старшно много фг за да имаш прилична екипировка за да играеш на арената. Говоря за Хардкор.