d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Official Chat Topic > :)
Prev1100101102103104196Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,010
Joined: Jul 8 2008
Gold: 4,444.44
Jul 9 2010 02:14pm
Quote (2cute4y @ 9 Jul 2010 23:03)
в нито един спорт нямаме психика, това е реалността за съжаление


Забравяш шаха :D
Banned
Posts: 261
Joined: Jul 1 2010
Gold: 57.00
Jul 10 2010 11:15am
На амулет
2 to paladin
20 str
17 dex
58life
59mana
20 all resist
колко фг мога му зема
Member
Posts: 21,556
Joined: Aug 5 2008
Gold: 0.00
Jul 10 2010 11:26am
Quote (Don_Korleone @ Jul 10 2010 08:15pm)
На амулет
2 to paladin
20 str
17 dex
58life
59mana
20 all resist
колко фг мога му зема


доста според мен, поне 3к
Member
Posts: 1,984
Joined: Jun 7 2009
Gold: 1,096.39
Jul 10 2010 11:59am
Quote (Don_Korleone @ Jul 10 2010 08:15pm)
На амулет
2 to paladin
20 str
17 dex
58life
59mana
20 all resist
колко фг мога му зема


Като изключим, че си объркал раздела всичко останало е много добре! Талисманчето е добро! Даже много добро! Според мен крайната цена зависи много от търговския нюх на продавача и в каква степен е желанието на клиента да го притежава.
Успех в бизнеса!

Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Jul 10 2010 12:53pm
mnogo e dobro :D dori go iskam za moq smiter :D mnogo shte mu zemesh ama mi se struva malko nerealen nz moje li mi go show :) i kato go trade vnimavai. samo s medi :)

This post was edited by gs_sandoo on Jul 10 2010 12:54pm
Banned
Posts: 261
Joined: Jul 1 2010
Gold: 57.00
Jul 10 2010 01:35pm
6TE GLEDAM PO BAVNO SEGA SAM GO SLOJIL NA HAMERA I MI HARESVA KAK PRAVI PVP 6TE GO IZMISLQ.
MERSI MNOGO ZA BURZITE OTGOVORI
Member
Posts: 10,555
Joined: Jun 22 2007
Gold: 9,035.00
Jul 10 2010 02:07pm
Quote (Don_Korleone @ 10 Jul 2010 20:15)
На амулет
2 to paladin
20 str
17 dex
58life
59mana
20 all resist
колко фг мога му зема


Ако имаше 20 ФКР щеше да подминеш браве по фг :)
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Jul 10 2010 02:12pm
Quote (Don_Korleone @ Jul 10 2010 07:35pm)
6TE GLEDAM PO BAVNO SEGA SAM GO SLOJIL NA HAMERA I MI HARESVA KAK PRAVI PVP 6TE GO IZMISLQ.
MERSI MNOGO ZA BURZITE OTGOVORI


ti pak moje si go postnesh da vidish kolko davat :)
Banned
Posts: 261
Joined: Jul 1 2010
Gold: 57.00
Jul 10 2010 02:26pm
Сега пробвам ладер слашер да питам от кои левел почва да се прави фг и дали се печели
Member
Posts: 18,456
Joined: Feb 27 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jul 10 2010 02:28pm
Quote (Don_Korleone @ Jul 10 2010 10:26pm)
Сега пробвам ладер слашер да питам от кои левел почва да се прави фг и дали се печели


И аз с това почнах...

От 10-ти нататък се прави фг но първо трябва да вложиш естествено... ;)

Най-малкото в по-добри оръжия...

За ХАРДКОР говоря иначе на СОФТКОР незнам...

This post was edited by uNBeaTaBLePLayeR on Jul 10 2010 02:33pm
Go Back To Български Topic List
Prev1100101102103104196Next
Closed New Topic New Poll