d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Говорилня > Заместител на Official Chat Topic
Prev199100101102103178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,411
Joined: Feb 9 2011
Gold: 30.00
Oct 25 2011 01:24pm
Quote (BookMaker @ Oct 25 2011 09:22pm)
ae da go puskat veche che mi pisna na huq da chakam


i na men baxti prostotiata
Member
Posts: 14,330
Joined: Jul 13 2008
Gold: 20.00
Oct 25 2011 01:39pm
залаган ,че в 23:30 нашо време ще е :П
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2011 01:40pm
vs 23:00 :D
Member
Posts: 2,411
Joined: Feb 9 2011
Gold: 30.00
Oct 25 2011 01:44pm
Quote (gs_sandoo @ Oct 25 2011 09:39pm)
залаган ,че в 23:30 нашо време ще е :П


Quote (BookMaker @ Oct 25 2011 09:40pm)
vs 23:00 :D


dano
Member
Posts: 21,196
Joined: Nov 25 2009
Gold: 93.15
Oct 25 2011 01:45pm
seki prepiraaaa
Member
Posts: 826
Joined: Sep 5 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2011 01:47pm
emi prepirat ama kraq ne mu se vijda ;D
Member
Posts: 2,411
Joined: Feb 9 2011
Gold: 30.00
Oct 25 2011 02:01pm
axax nqq da e f 23;00 :D
Member
Posts: 10,247
Joined: Dec 26 2006
Gold: 700.00
Oct 25 2011 02:04pm
Нов пач дали ще има?

Ако няма, дано поне bugged items излезнат, кофти, че си изпразних мулетата :D
Member
Posts: 2,411
Joined: Feb 9 2011
Gold: 30.00
Oct 25 2011 02:06pm
Quote (DrakeDiaz @ Oct 25 2011 10:04pm)
Нов пач дали ще има?

Ако няма, дано поне bugged items излезнат, кофти, че си изпразних мулетата :D


nqma da ima nov pach ~
Member
Posts: 10,247
Joined: Dec 26 2006
Gold: 700.00
Oct 25 2011 02:09pm
Quote (bG_nAp @ 25 Oct 2011 23:06)
nqma da ima nov pach ~


Що така ;/
Go Back To Български Topic List
Prev199100101102103178Next
Add Reply New Topic New Poll