d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > ~ Честит Рожден Ден ~
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 749
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2008 11:07am
CHESTIT ROJDEN DEN DA SI JIV I ZDRAF I VSE TAKA DA BUDESH SHTASTLIV ! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif kuss.gif
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Aug 16 2008 11:28am
Quote (black_dragonn @ Sat, 16 Aug 2008, 20:07)
CHESTIT ROJDEN DEN DA SI JIV I ZDRAF I VSE TAKA DA BUDESH SHTASTLIV ! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif kuss.gif


Малко е късно, не мислиш ли?
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Aug 16 2008 11:32am
Quote (black_dragonn @ Sat, 16 Aug 2008, 20:07)
CHESTIT ROJDEN DEN DA SI JIV I ZDRAF I VSE TAKA DA BUDESH SHTASTLIV ! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif kuss.gif


hahahha: )smile.gif
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Aug 16 2008 11:45am
момци тая тема никога не сам я виждал..................


мерси много панец той беше на 18-ти май гледам и темата е от тогава ма никога не сам я виждал.....




мерси на сички за пожеланията
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Aug 16 2008 12:18pm
аиде ЧРД и да пиинеш една бира заради мене wink.gif bier.gif
Member
Posts: 7,555
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Aug 16 2008 12:24pm
Quote (Panec @ Sun, 18 May 2008, 11:59)
PLAGUEwRATH


ЧРД , Пожелавам ти много щастие и касмет в ЖИВОТА !


bier.gif


Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Aug 17 2008 04:30am
Quote (velibg @ Sat, 16 Aug 2008, 20:24)


Без коментар и за теб.

Quote (SoulKorlic @ Sat, 16 Aug 2008, 20:18)
аиде ЧРД и да пиинеш една бира заради мене wink.gif bier.gif


Ти или си тъпанар или незнам.
Тая тема е от Май месец.
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll