Quote (GnDraj @ Tue, 13 May 2008, 01:04)
a az da popitam kato te lock i posle unlock zimata li ti fg-to , shtoto 98 k fg osven ako nqmash mnogo $ trudno se postigat i ei taka da gi izubish sigurno e qko shit

Ами , нали това е целта на всички по-висши. Стъпиш ли "леко" на криво и айде

Колкото повече ФГ се "губи" , Толкова повече , ще се купува , колкото повече се купува , толкова повече пари за Пол ^^