d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Kakvo 6te Kajete Za Tova? > Odobrqvate Li Go? :p
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,052
Joined: Jan 20 2008
Gold: 2.95
Apr 22 2008 02:51pm
Quote (ou7sider @ Tue, 22 Apr 2008, 22:26)
Батка каде отиваш за тт .... при положение че си от 20 Януари 2008 и имаш 1,070 поста.... много си ми интересен tongue.gif


az ti kazah 4e ne sam se zasilil be 4ovek biggrin.gif prosto mi hrumna kato ideq i imah 1 4as svobodno vreme vikam 4ai si napraa nqkav ta6** biggrin.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll