Quote (ou7sider @ Tue, 22 Apr 2008, 22:26)
Батка каде отиваш за тт .... при положение че си от 20 Януари 2008 и имаш 1,070 поста.... много си ми интересен

az ti kazah 4e ne sam se zasilil be 4ovek

prosto mi hrumna kato ideq i imah 1 4as svobodno vreme vikam 4ai si napraa nqkav ta6**