Quote (chzn @ Tue, 22 Apr 2008, 05:58)
da go kaja ot gledna to4ka na tova 4e se zanimavam s risuvane i komputarna grafika
Na Panec e nai huava signature-ata ot dolo izbroenie naistina ima zamisul v neq i e izpulnen dosta kadurno.
Na Eye signature-ata e mn sveja i naistina grabva okoto
Na Kris.. Hmm ne shva6tam zamisula.. fon+ random kartinka ni6to ob6to po mejdu si osven tumniq "harakter" na fona i 4ove4enceto < ima6 dale4 po dobri signaturi.
Ohooo 6tom se zanimavash s risuvane i komputarna grafika , ve4e znam koi sha mi pravi sigs free

Quote (Eye @ Tue, 22 Apr 2008, 00:29)
godin e , kefime . kvo shte kajesh i za moq ? ;p
Tvoq radva mnogo