Quote (ou7sider @ Mon, Apr 21 2008, 07:18pm)
Да ама погледнато реално ако имаш силна половинка която да те обича истински не ти трябват пари да си щастлив.А тя може да те накара да се чувстват така. С пари ако иска Хай-Лаиф.... и да си чукаш различно

МитКооООО пълниш на това девойче "резервуара" ражда се дете... ти как ще го гледаш това дето с любов ли ? Малко е трудно ... пампери храна ами лекарства ако случайно се разболее недай се боже.Без пари тия работи не стават

и аз искам ама няма...
ПП: от пмг има ли такива момичета или въобще в Сливен да не гледат парите и мръвката ? Я ме запознай с някоя

Ставам ти донатор веднага
Митко: Съученика ти похвали ли ти се вече ,че в събота е уповръщал една хижа ?

Чакам сега и снимки да ми прати да се посмея .... Той да ти разкаже по-добре какъв "герой е".
This post was edited by SvPetar on Apr 21 2008 11:15am