Quote (DrUnKeN_MaStA @ Wed, Apr 16 2008, 09:59am)
purvo da kaja 4e v hc trqbva da znai6 kak sa igrai s si4ki podrobnosti kolkoto i fg da ima6 pak 6e umre6
a otnosno restarta na sc moje da e sled meseci / godini
След месец/и .
Сигурно xx реса съм направил , пачове са се сменяли и ладери са се добавяли

Най - много до септември / октомври.