Quote (koliofichkata @ Mon, Apr 14 2008, 08:25am)
Em Lamersko ama vseki polzva edno ili drugo za Life Tap...ta vaprosa mi beshe koi e po dobriq...ediniq ve4e razbrah 4e e sas po dobar block..a koi ima po dobar smite dmg.
e az ne polzvam

Zakata ima po dobar sreden dmg , no po - nisak blok.
St - sredniq dmg e po-losh , no pak shte spestish tochki za Max block.Kato cqlo obache az ti preporachvam da ne polzvash tozi Exile . Zakata i Spirita imat kade kade po-hubavi extri.A i kato shvanesh kak da igraesh s Tele Smite shte gi pravish ludi po duelite
This post was edited by GnDraj on Apr 14 2008 05:57am