---------------------------------------------------------
Само тебе обичам и за тебе живея,не напразно за теб ще умра
О О О О О
Само тебе обичам и за тебе живея,не напразно за теб ще умра
---------------------------------------------------------
Един отбор,в едно сърце,
една любов в канарите,
не ще умре, не ще умре,
не ще умре, не ще умре!
И мъката и радостта ,
ще споделиме на света,
и нищо няма да ни спре,
не ще умре,не ще умре