d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Desolated е отключен !!!
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 40,624
Joined: Nov 28 2006
Gold: 200,778.20
Mar 26 2008 10:16am
Quote (DesolateD @ Wed, Mar 26 2008, 03:46pm)
Благодаря ви и на двамата smile.gif
Надявам се , съм разбрал , че с измама до никъде не се стига .
Нека да бъдем честни !


ot tvoite usta,, v bojiite ushi...........

Member
Posts: 33,831
Joined: Feb 23 2007
Gold: 111.51
Mar 26 2008 10:44am
Quote (DesolateD @ Wed, Mar 26 2008, 02:31pm)
Наздраве момчета , ще черпя . bier.gif


ee bravo pi4 wink.gif eto ti malak stimol
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold: 523.00
Mar 26 2008 10:46am
Quote (DesolateD @ Wed, 26 Mar 2008, 17:46)
Благодаря ви и на двамата smile.gif
Надявам се , съм разбрал , че с измама до никъде не се стига .
Нека да бъдем честни !


И аз се надявам.
Поздравления за отключването, дано да си си взел поука и да не правиш глупости като преди wink.gif
Ако искаш помощ rush или нещо друго ми обади.
Ето малко Фг (гомна) за старт biggrin.gif

This post was edited by 2pac_rulez on Mar 26 2008 10:48am
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 26 2008 02:05pm
Благодаря на всички ви smile.gif
Благодаря ви и за "стимула" ^^ .
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 26 2008 03:09pm
честито човек smile.gif
Сега само warn-a да изчезни и си идеален ^
Member
Posts: 14,334
Joined: May 28 2007
Gold: 4,091.00
Trader: Trusted
Mar 26 2008 03:32pm
Pozdravleniq i ot men wink.gif
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Mar 26 2008 04:07pm
4estito i da slu6a6 pove4e :] xaxa
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 26 2008 10:28pm
Благодаря ви на всички smile.gif !
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 27 2008 03:59am
Quote (DesolateD @ Thu, 27 Mar 2008, 06:28)
Благодаря ви на всички smile.gif !


ето послушаме кво да направиш и -10% warn.
Gratz !
bier.gif
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 27 2008 05:43am
Quote (Panec @ Thu, 27 Mar 2008, 11:59)
ето послушаме кво да направиш и -10% warn.
Gratz !
bier.gif


smile.gif

Все още чакам и за другите 10% ..
Те са ми от Squll .

This post was edited by DesolateD on Mar 27 2008 05:43am
Go Back To Български Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll