Quote (DesolateD @ Wed, 26 Mar 2008, 17:46)
Благодаря ви и на двамата
Надявам се , съм разбрал , че с измама до никъде не се стига .
Нека да бъдем честни !
И аз се надявам.
Поздравления за отключването, дано да си си взел поука и да не правиш глупости като преди

Ако искаш помощ rush или нещо друго ми обади.
Ето малко Фг (гомна) за старт
This post was edited by 2pac_rulez on Mar 26 2008 10:48am