em ako si smenil parolata i sq ne e znae6 vlez si vav po6tata kadeto ti e regnata acc-to
i ot tova pismo preprati na Blizzard i te sha ti varnat parolata
Quote (chzn @ Tue, Mar 25 2008, 08:57pm)
za6toto GiveEar e moi a s disconnected igraem ot 2-3 god zaedno d2 , o6te predi da doidem v europe
ako ti e zor moga postna proofs 4e GiveEar e moi no ne mi se zanimava s teb.
i vse pak
ME > YOU
a ve ei sme6nik stia si se zaqjdal s horata 4e sha pati6 mnogo
tfa 4e polzva6 hackove na duelz ne te pravi dobar a te pravi noob ae gtfo
otdelno GiveEar e be6e na 1 pi4 ot pld tfa 4e ti si go otkradnal e drug vaproz
This post was edited by KrisIsBack on Mar 26 2008 01:53am