Quote (mosuto @ Tue, Mar 25 2008, 02:29pm)
нищо особено не се иска

само да ти се играе Д2 и толкова , и много Приятели и яка партия, то може да го направиш за 2 месеца или за 1 година. За Алекс (Project_C ) знам че въобще не бързаше за левела

, аз когато почнах д2 този ладдер, тои имаше ве4е 98 пала. Аз си напраих амата на ХК 99 преди вече 3 месеца а той чак сега дига.
ko da im obesniava6 go6e:)

ia kaji nii stebe kolko po99 vratnahme i to bez da si davame zor mnogo
pomni6 li onia moia parvi 99pala det edno cs nemojeh da naprava dobre 4e be6e T hahahah
samo mainabg mi se bavi ne6to:)

: 5meseca ve4e:)

sedi na 98
prav si oba4e 4e trebva da imame iaka partia ina4e ni6to ne stava bez friends
This post was edited by BraveAntiBan on Mar 25 2008 09:35am