d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Трябва ми бот :) > Айде недейте се правете дайте един :П
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 23 2008 10:23am
Quote (Ramirezz @ Sun, Mar 23 2008, 04:18pm)
Направих го ,

Пускам бота.Пише си парола , влиза в акаунта , прави игра , каства шилдовете отива при Пиндел и само се телва тама кат олигофрен до него!
Варианти :

1.Умира + Лефт!
2.Сам си лефтва!

Айде ако знаете нещо да ми помогнете!Пък после ще почерпа happy.gif


Трябват ти един фаил дето се казва mm.BOT.Sequences преди като го ползвах тоя бот и аз имах такъв проблем
Go Back To Български Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll