Quote (Ramirezz @ Sun, Mar 23 2008, 04:18pm)
Направих го ,
Пускам бота.Пише си парола , влиза в акаунта , прави игра , каства шилдовете отива при Пиндел и само се телва тама кат олигофрен до него!
Варианти :
1.Умира + Лефт!
2.Сам си лефтва!
Айде ако знаете нещо да ми помогнете!Пък после ще почерпа

Трябват ти един фаил дето се казва mm.BOT.Sequences преди като го ползвах тоя бот и аз имах такъв проблем