d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Kakvo Struva Tazi Smalka :?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4
Joined: Mar 6 2008
Gold: 0.00
Mar 22 2008 11:01am
Извинете че питам ма нали съм нов и незнам. Можетели да ми кажете как да протам тая смалка и йоол 15иас 20 ф рез за форум голд ?
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 22 2008 04:24pm
Quote (asdthuglifedsa @ Sat, Mar 22 2008, 04:35pm)
Ех благодаря ви много smile.gif
А случаино да знаете в europe колко мога да зема в руни?


ами някаде ist и mal um или и pul.
Member
Posts: 6,230
Joined: Mar 24 2007
Gold: 2.01
Mar 22 2008 05:14pm
Quote (dobri_rs @ Sat, Mar 22 2008, 06:52am)
30-35 fg


Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2008 11:19am
smalkata struva povche.povecheto mai govorite naizust happy.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll