d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Малко фотошоп :) > моля критика за тези неща
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Mar 20 2008 08:12am
Quote (mainabg @ Thu, Mar 20 2008, 06:42am)
Ти пък какво му се връзваш на Пънко, Пънко си е Пънко smile.gif


punko-n4p:)smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 20 2008 08:41am
Quote (BraveAntiBan @ Thu, Mar 20 2008, 02:12pm)
punko-n4p:)smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif


punko > all imal sam 100 vuzmojnosti go ubiq daje 1 put imah host s nego i bqh pri baal no ne go barnah 6oto punko > ALL
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 20 2008 09:22am
Quote (mainabg @ Thu, 20 Mar 2008, 08:42)
Ти пък какво му се връзваш на Пънко, Пънко си е Пънко smile.gif


аз не сам се варзал smile.gif, само казвам, че всеки има право на мнение като не го кефи ок ^^

а ето и откаде сам почнал за парвите 2 ^
1


2
Member
Posts: 4,986
Joined: Jan 24 2008
Gold: 480.00
Mar 21 2008 10:09am
dobri sa sari moi priqtelio
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 21 2008 10:47am
2pac_rulez

ето ти една картинка на Crysis дано ти хареса.



This post was edited by SoulKorlic on Mar 21 2008 10:48am
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Mar 21 2008 11:18am
пънко убер алес smile.gif много са хубажи сигнатурите smile.gif
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 23 2008 09:17am
Quote (RadoJaha @ Fri, 21 Mar 2008, 18:09)
dobri sa sari moi priqtelio


мерси Ралф smile.gif
честита звездичка ^^ охрачил си се 750 фг tongue.gif
Member
Posts: 9,742
Joined: Nov 24 2006
Gold: 2,130.26
Mar 23 2008 09:35am
Quote (cccp_punk @ Fri, Mar 21 2008, 05:18pm)
пънко убер алес smile.gif  много са хубажи сигнатурите smile.gif


eheheh echt hamma alta wink.gif
Member
Posts: 7,912
Joined: Jan 15 2008
Gold: 156.33
Mar 24 2008 11:23pm
Quote (mosuto @ Wed, Mar 19 2008, 05:06pm)
Така от 2 седмици се зарибих да заучавам Фотошоп.. оказа се по трудно отколкото си мислех :/
както и да е, аз ще се оптам да стана горе доло добър с него, но реших да чуя някои мнения за нещата които съм направил досега учиики се.
Някои от тях са направени по раководство за правене на Sigs които намерих в JSP.

Коментарите и критиките са препорачителни smile.gif

надявам се да ви харесат все пак ^^

http://store.picbg.net/pubpic/0B/69/a96f9f4a8d540b69.jpg


nice simple #2
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 27 2008 11:37am
Quote (reartu @ Tue, 25 Mar 2008, 07:23)
nice simple #2


ty stranger smile.gif
ето един нов опит smile.gif
Go Back To Български Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll