Quote (ManOfRespect @ Wed, Mar 19 2008, 05:06pm)
vij kfo da ti kaja...az vlizam tuka ot edna sedmica..i purvoto koeto mi napravi vpe4atlenie,,e 4e vse se namisash tam deto ne ti e rabotata...vse se obajdash ,,vse davash nqkfi ocenki ot koito neznam dali ima nqkfa nujda....na kuf se praish?
da ne si fanal gospod za grezdeq?..izrazqvai si samo tfoi li4ni mneniq..puk ti postoqnno pravish zabelejki,,,az kfa greshka sum dopusna pri pisaneto si..edi koi si ko e napraill ,,edi koi si kato e locknat i mu vikash '''da du6i kura''''tfa e edin ot tfoite izrazi...samo 4e ne pred mene...zatfa zadruj si mneniqta za sebe si...ne ma kefat!
i ti ne me kefi6 ama si mirvam,,, 6te du6i6 li?haha aide predlagam ti mir...ok?? pm me ako si re6il da ne zadrastvame foruma s gluposti
i ne misli 4e si ne6to golemo...