Quote (Svetulcho @ Wed, Mar 12 2008, 09:50pm)
След 2-3 годинки, кат пораснеш и кат почнеш да мислиш(евентуално)....ако ти просветне под шапката(съмнителна история)....ще разбереш, че ти си точно този който си мислиш, че не си...
ne mi se prei na mnogy originalen...sas tez kli6enca moje decata da ti sa radvat..ama pri mene si se obarkal! are........ffs