Quote (BraveAntiBan @ Mon, 10 Mar 2008, 22:07)
s edna duma: да души кура с такива тъпи коментари
TRUSTED бадете сигурни
Reported !
А отностно коментара , всеки има право на мнение , но за съжаление нямаш право да псуваш тук . Вземи прочети мако Правилата
Quote (anarchyi @ Mon, 10 Mar 2008, 22:01)
Аз пък съм сигурен, че не може да си толкова прост, колкото се опитваш да се изкараш.
Откакто почна да пишеш в суб-форума само се заяждаш и се опитваш да омаловажиш това, което Ники е направил.
Разбери, че пишеш в този форум благодарение на неговия труд и ако не ти изнася не пиши.
Никой не се нуждае от жалките ти "поправки".Всичко е написано толкова достъпно, така че дори и с няколко правописни грешки да бъде разбрано от прости индивиди като тебе.Вземи се стегни и не се излагай повече.Ако си имаш лични проблеми или просто страдаш от липсата на внимание към теб, или просто си поредния мишкар, който мрази всички по-големи(във всеки един смисъл), по-добре заглъхни.
Просто , без коментар .
This post was edited by DesolateD on Mar 11 2008 11:29am