Quote (anarchyi @ Sun, Mar 9 2008, 08:07pm)
Кво да ги оставя... Има си трейд секции. Закво и тука трябва да чета кой предлага Дол руна и иска 2 Амн за нея...
Да си пейстнат линк към темите в подписа или да си направят всеки по една тема и да си пишат в нея.
А не днеска на Гошко тъпото му паднало Shako и опа дай да направи той тема, а след 20 мин Мефо се смилил над него и му пуснал Raven и опа още една тема. Освен да ни прекръстят форума на Bulgarian trading ground.
Ивчо пали и нарежда да не са та скъсали