☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> 2pac_rules Help Me Pls > Mnoo Mi Trea6
Prev
1
2
3
4
6
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1475
Replies: 54
Track Topic
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#11
Mar 6 2008 08:41am
nema kak da ti pomogne v toia slu4ai
SirNik
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold
:
523.00
#12
Mar 6 2008 11:56am
Quote (Sashko_Bashko @ Thu, 6 Mar 2008, 11:40)
zdr
na4i iam edin golqm problem:
iam 2 accaunt-a
tozi ( s koito edin smotanqk scammna 4rez keylogger
)
i o6te edin : D2Jsp_Bump s koito re6ih da igraq
i sabrah tam 200 fg
i mi dade 4e sam Group : Loser
i sega ni6to nemoga da praq
moje li da mi pomogne6?
4e 200 fg ne sa malko
mnoo raz4itam na teb
thx predvaritelno
Има написани правила. Не мога да ти помогна, ако ти сам не искаш да си помогнеш.
Като за начало да прочетеш правилата, след това си реши какво ще правиш.
Съжелявам
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#13
Mar 6 2008 12:03pm
Quote (2pac_rulez @ Thu, 6 Mar 2008, 19:56)
Има написани правила. Не мога да ти помогна, ако ти сам не искаш да си помогнеш.
Като за начало да прочетеш правилата, след това си реши какво ще правиш.
Съжелявам
Хванах ли те в грешка
Правилно : Съжалявам -> Жалост !
Грешно : Съжелявам -> Желост ! (нещо ми изглежда безсмислено
SirNik
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold
:
523.00
#14
Mar 6 2008 12:38pm
Quote (DesolateD @ Thu, 6 Mar 2008, 20:03)
Хванах ли те в грешка
Правилно : Съжалявам -> Жалост !
Грешно : Съжелявам -> Желост ! (нещо ми изглежда безсмислено
Е като си ме хванал в грешка, та какво?
Хора сме, всеки греши ^^
Ненужен коментар, благодаря ти.
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#15
Mar 6 2008 12:42pm
Quote (2pac_rulez @ Thu, 6 Mar 2008, 20:38)
Е като си ме хванал в грешка, та какво?
Хора сме, всеки греши ^^
Ненужен коментар, благодаря ти.
Прав си , гледай да не прешиш при превеждането на форума , моля
Ако не си сигурен за нещо , просто попитай
Tosho
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold
:
244,505.00
Trader:
Mediator
#16
Mar 6 2008 12:45pm
Quote (DesolateD @ Thu, Mar 6 2008, 06:42pm)
Прав си , гледай да не прешиш при превеждането на форума , моля
Ако не си сигурен за нещо , просто попитай
прешиш??
тва е маитап да не се впрегнеш
Sashko_Bashko
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#17
Mar 6 2008 12:50pm
ne sum scamm ve
prosto mai pomisliha 4e sam scamm
a az si trade fair assa trap eq
moga i Vouches da zema
SirNik
Member
Posts: 11,821
Joined: May 2 2007
Gold
:
523.00
#18
Mar 6 2008 12:53pm
Quote (Sashko_Bashko @ Thu, 6 Mar 2008, 20:50)
ne sum scamm ve
prosto mai pomisliha 4e sam scamm
a az si trade fair assa trap eq
moga i Vouches da zema
Еми значи сега ти прават разследване, може и да те отключат в най -добрия случай
Sashko_Bashko
Member
Posts: 1,176
Joined: Feb 12 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#19
Mar 6 2008 12:54pm
Quote (2pac_rulez @ Thu, Mar 6 2008, 06:53pm)
Еми значи сега ти прават разследване, може и да те отключат в най -добрия случай
da , ama mi e locked ot 5-6 dena
a i : ot de si kupq Rainbow orb i zvezdi
kat mi unlock acc-to 6a si zema si4ko za profila
mnoo ta molq
DesolateD
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#20
Mar 6 2008 01:25pm
Quote (BraveAntiBan @ Thu, 6 Mar 2008, 20:45)
прешиш??
тва е маитап да не се впрегнеш
xaxa
Спокойно
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
4
6
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact