Quote (chzn @ Thu, 6 Mar 2008, 19:09)
nau4i se da izpolzva6 OWNED!! na mqsto kk thx BYE
Пораснал съм достатъчно за да се нуждая от твоите съвети какво, кога, как и защо да правя или пиша!!!
Съветите си отправяй само и единствено към твоето обкръжение!!!
Горното не подлежи на обсъждане и коментар!!!
P.S. За сведение на посрещачите: Нит си ми на "чахкините"(ако ти е ясно за кво става дума), нит си ми на годините! Имаш ужасно много да тичкаш срещу ветеро за да ме стигнеш

, но като ти гледам писанията това е просто невъзможно.
This post was edited by Svetulcho on Mar 6 2008 11:27am