purviq put kogato natrupah 5k fg... i izvednuj mi pisna ot diablo, i gi dadoh vsichkite za hourly raffle, pochti navednuj. Est nishto ne pechelih, no ne mi pukashe.
posle se zaribih po ladder slasher, natrupah pak blizo 6k fg, ... i izvednuj pak mi pisna, i pak gi dadoh vsichkite, i pak estestveno sushtiq rezultat

no , pak NE mi pukashe,tva sa samo pixeli.
sled tva quit-nah foruma, sega, idvam ot vreme na vreme, sled kato AntcDude mi kaza che sa suzdali Bg forumcheto ;>