d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Някой тука играе ли Ladder Slasher
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 27 2008 04:24pm
eto me
12 lvl samurai ( class 2 hero )

Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 28 2008 11:17am
Quote (TERA87 @ Thu, 28 Feb 2008, 00:24)
eto me
12 lvl samurai ( class 2 hero )


Gz tongue.gif

аз съм паладин happy.gif и се провалям с него вече 2 пъти ^^ време е да мина wink.gif
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 28 2008 11:34am
Quote (mosuto @ Thu, Feb 28 2008, 05:17pm)
Gz tongue.gif

аз съм паладин happy.gif и се провалям с него вече 2 пъти ^^ време е да мина wink.gif


s teq wepons li ispalnqva6 quest?
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 28 2008 12:16pm
Quote (TERA87 @ Thu, 28 Feb 2008, 19:34)
s teq wepons li ispalnqva6 quest?


еми сега вече си зех МК меча аз играя с моя човек Ети smile.gif и ние си ги менкаме нещата
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 28 2008 12:29pm
Quote (mosuto @ Thu, Feb 28 2008, 06:16pm)
еми сега вече си зех МК меча аз играя с моя човек Ети smile.gif и ние си ги менкаме нещата


daite i az da se vku4a s vas
6te vi davam itemz
imam za mage
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 28 2008 12:42pm
Quote (n3ver_mind @ Wed, Feb 27 2008, 06:13pm)
az ne igraq ^^


Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Feb 28 2008 12:43pm
Quote (TERA87 @ Thu, 28 Feb 2008, 20:29)
daite i az da se vku4a s vas
6te vi davam itemz
imam za mage


не sry то за двама души трудно се оправяме се някои чака другия ^^ апък за повече нз smile.gif
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 28 2008 12:45pm
Quote (mosuto @ Thu, Feb 28 2008, 06:43pm)
не sry то за двама души трудно се оправяме се някои чака другия ^^ апък за повече нз smile.gif


np
Member
Posts: 834
Joined: Feb 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 28 2008 12:46pm
Quote (TERA87 @ Thu, Feb 28 2008, 06:45pm)
np


sry sad.gif
Member
Posts: 28,578
Joined: Dec 14 2006
Gold: 132,850.50
Feb 28 2008 12:47pm
Quote (schpeikk @ Thu, Feb 28 2008, 06:46pm)
sry sad.gif


ee
kvo da se prai
6te se ma4a
biggrin.gif
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll