d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Трети март > Малък въпрос
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 27 2008 10:33am
Quote (anarchyi @ Wed, 27 Feb 2008, 11:06)
+1 и мога да отбележа, че преди че се пише запетайка...

anarchyi !



ае стига прави забележки за глупости бе брат по добре даскал да беше станал....



PLAGUEwRATH.

This post was edited by PLAGUEwRATH on Feb 27 2008 10:34am
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold: 10.95
Feb 27 2008 10:36am
Трети март първо е национален празник и второ, но не на последно място е почивен ден smile.gif
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 27 2008 01:16pm
Quote (ou7sider @ Tue, 26 Feb 2008, 21:53)
Mdam daje nqma da u4im biggrin.gif


Па вие и без тва не учите и като сте на даскало, кат ви гледам какви щуротии пишете biggrin.gif
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Feb 28 2008 03:41pm
Quote (Panec @ Wed, Feb 27 2008, 04:02pm)
Еми Disconnected според мен незнам дали има българин който неможе да отговори на този въпрос , а ако наистина неможе значи този човек неможе да се нарече "Българин"


Правилно.
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold: 18,657.75
Mar 1 2008 12:00pm
Quote (plz_dont @ Tue, 26 Feb 2008, 18:16)
Трети март – ден на българското Освобождение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Един Истинки Български празник !!!
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold: 52,308.00
Mar 1 2008 01:04pm
Quote (Panec @ Wed, 27 Feb 2008, 18:02)
Еми Disconnected според мен незнам дали има българин който неможе да отговори на този въпрос , а ако наистина неможе значи този човек неможе да се нарече "Българин"


Повярвай ми, имам такива познати ^^
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Mar 2 2008 03:12am
Quote (Disconnected @ Sat, 1 Mar 2008, 21:04)
Повярвай ми, имам такива познати ^^


значи не са хора smile.gif
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold: 0.00
Mar 2 2008 01:26pm
Quote (Panec @ Sun, Mar 2 2008, 09:12am)
значи не са хора smile.gif


rofl.gif

This post was edited by plz_dont on Mar 2 2008 01:26pm
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold: 50.00
Mar 3 2008 10:08am
За мен това е най големия Български празник Освобождението на България !

честит 3 март БЪЛГАРИ!
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold: 5,437.10
Mar 3 2008 10:11am
Quote (fars @ Mon, Mar 3 2008, 04:08pm)
За мен това е най големия Български празник Освобождението на България !

честит 3 март БЪЛГАРИ!


мерси и на тебе.
Go Back To Български Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll