☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Български
> Трети март > Малък въпрос
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 931
Replies: 26
Track Topic
PLAGUEwRATH
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold
:
14,022.00
#11
Feb 27 2008 10:33am
Quote (anarchyi @ Wed, 27 Feb 2008, 11:06)
+1 и мога да отбележа, че преди че се пише запетайка...
anarchyi !
ае стига прави забележки за глупости бе брат по добре даскал да беше станал....
PLAGUEwRATH.
This post was edited by PLAGUEwRATH on Feb 27 2008 10:34am
cccp_punk
Member
Posts: 1,025
Joined: Jan 6 2006
Gold
:
10.95
#12
Feb 27 2008 10:36am
Трети март първо е национален празник и второ, но не на последно място е почивен ден
Svetulcho
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold
:
134.00
#13
Feb 27 2008 01:16pm
Quote (ou7sider @ Tue, 26 Feb 2008, 21:53)
Mdam daje nqma da u4im
Па вие и без тва не учите и като сте на даскало, кат ви гледам какви щуротии пишете
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#14
Feb 28 2008 03:41pm
Quote (Panec @ Wed, Feb 27 2008, 04:02pm)
Еми Disconnected според мен незнам дали има българин който неможе да отговори на този въпрос , а ако наистина неможе значи този човек неможе да се нарече "
Българин
"
Правилно.
mosuto
Member
Posts: 13,836
Joined: Feb 7 2006
Gold
:
18,657.75
#15
Mar 1 2008 12:00pm
Quote (plz_dont @ Tue, 26 Feb 2008, 18:16)
Трети март – ден на българското Освобождение !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Един Истинки Български празник !!!
Disconnected
Member
Posts: 6,864
Joined: Feb 16 2007
Gold
:
52,308.00
#16
Mar 1 2008 01:04pm
Quote (Panec @ Wed, 27 Feb 2008, 18:02)
Еми Disconnected според мен незнам дали има българин който неможе да отговори на този въпрос , а ако наистина неможе значи този човек неможе да се нарече "
Българин
"
Повярвай ми, имам такива познати ^^
Panec
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold
:
0.00
#17
Mar 2 2008 03:12am
Quote (Disconnected @ Sat, 1 Mar 2008, 21:04)
Повярвай ми, имам такива познати ^^
значи не са хора
plz_dont
Member
Posts: 6,838
Joined: Nov 8 2007
Gold
:
0.00
#18
Mar 2 2008 01:26pm
Quote (Panec @ Sun, Mar 2 2008, 09:12am)
значи не са хора
This post was edited by plz_dont on Mar 2 2008 01:26pm
Fars
Member
Posts: 62,746
Joined: Jul 22 2005
Gold
:
50.00
#19
Mar 3 2008 10:08am
За мен това е най големия Български празник Освобождението на България !
честит 3 март БЪЛГАРИ!
SoulKorlic
Member
Posts: 1,214
Joined: Aug 11 2007
Gold
:
5,437.10
#20
Mar 3 2008 10:11am
Quote (fars @ Mon, Mar 3 2008, 04:08pm)
За мен това е най големия Български празник Освобождението на България !
честит 3 март БЪЛГАРИ!
мерси и на тебе.
Go Back To
Български
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact