Quote (mainabg @ Sun, 24 Feb 2008, 23:10)
Аве пич или слъгваш с годините или нещо те е послъгала нещо твойта.Аз съм на 30 и нямам смелост да се оженя бе, брат ми малкия е на 26 сгоден е но май му хлопа дъската

Не знам как да се оженя, като на Фсякаде Фсеки ден Фсеки час има мАтрИАл за доизчукване

Хаха, не слъгвам с годинките виж ми снимката, която можеш да намериш в профилът ми.

Но просто съм един вид като женен и няма мърдане братче

. Пък я се виж бре, 30 години баш за женене си, даже и възрастта си минал, да не си решил да си оставаш ерген

D. Заеби матерериал-а за изчукване, таквиз колко искаш, пък и след време писва това занимание. ^^