Quote (2pac_rulez @ Mon, 25 Feb 2008, 00:33)
Мен ма кефи повече Chance to block ^^
Може да не е на Max ама поне 65 + да има
ТВА Е НАЙ АМА НАЙ АМА НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ ТЪПОТО ИЗКАЗВАНЕ КОЕТО САМ ЧУВАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ СЛЕД ИЗКАЗВАНЕТО ЧЕ ХАМЪР БЕЗ ENERGY Е БОЗА АЛЕ НЯМА СМИСЪЛ ОТ 65 БЛОК АКО НЕ Е 75 Е БОЗА