Quote (n3ver_mind @ Thu, 21 Feb 2008, 18:09)
ок ся не искам да се заяждам с никого ма тоя хелм е пълен боклук как може да ви харесва като има хелмове 12x mana 3x стр и 20 фкр +рез ... които са към 4-5 к
Ако нямаш пари е по добър от шако,4-5 к фг е цифра. За рандом става той това пита, то се знае кое е най-яко

) За първо врвеме може да се сложи или фрее на някой приятел