d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Арсенал или Милан > :)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,037
Joined: Mar 17 2006
Gold: 0.00
Feb 20 2008 02:25pm
Milan
Member
Posts: 7,427
Joined: Feb 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 02:30pm
Докъто гледам мача , двата отбора са ражностойни противници , много е непредсказуемо..
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 20 2008 02:32pm
първото полувреме беше скучно ...


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 20 2008 03:57pm
МИлан ще бие ,италианкия фудбол е най-скучния няма какво да се прави изграе се за победа
Member
Posts: 12,085
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 04:05pm
Милан извадиха късмет tongue.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 20 2008 04:08pm
Quote (GnDraj @ Thu, 21 Feb 2008, 00:05)
Милан извадиха късмет tongue.gif

свърши ли мача ако не по коя програма,че сега се прибирам

This post was edited by mainabg on Feb 20 2008 04:09pm
Member
Posts: 9,947
Joined: Nov 8 2005
Gold: 1.91
Feb 20 2008 04:12pm
Imashe edin otbor na terena -> Arsenal. Jalko che pone 1-0 ne mojaha da napravqt.
Member
Posts: 56,501
Joined: Sep 13 2006
Gold: 244,505.00
Trader: Mediator
Feb 20 2008 11:40pm
Quote (BraveAntiBan @ Wed, Feb 20 2008, 07:01pm)


Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 21 2008 01:28am
Не знам за МИлан и Арсенал

Но мача Барса и Селтик беше много по добър.
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 21 2008 04:35am
Quote (mainabg @ Thu, 21 Feb 2008, 08:28)
Не знам за МИлан и Арсенал

Но мача  Барса и Селтик  беше много по добър.


+1 напълно си прав


PLAGUEwRATH.
Go Back To Български Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll