Quote (DesolateD @ Thu, Feb 21 2008, 09:01pm)
Защо пък точно на Линукс Рам-а не е проблем , даже скоро мисля да си всема XEN сървър под наем

Ще видим как стоят нещата

ami.. ne moga ti go obesnq to4no no sme pravili tozi experiment ve4e.
stava duma 4e na pc s 2512 ram na Windows XP, durje6e ~50 4oveka ot tam natatak neostium lag.
na pc s 1gb ram na linux durji 100 4oveka bez lagg.
daje ako ne se luja.. nai golemiq wow server bulgarski dragonfire-bg se durji na ma6inka 4 gb ram .. sled 1200 4oveka po4va da lagva ^^
no znam 4e e na linux.
vsi4ki CS serveri sa na LINUX.
probvai da pusne6 cs server na windows.. sam 6te vidi6 za kakuf lagg govorim
posle pusni na linux ot su6tiq PC sam 6te oseti6 razlikata.