d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Български > Относно Bvb
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 11:34am
На ладер ми трябва. Тооо на нон-а имам доста предмети аз горе ги написах и още глупости, ама май няма файда. Ама и не смятам да се заигравам много само едно барбче тука да ме млатят младежите.
Member
Posts: 16,126
Joined: Aug 2 2006
Gold: 14,022.00
Feb 19 2008 11:36am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 18:34)
На ладер ми трябва. Тооо на нон-а имам доста предмети аз горе ги написах и още глупости, ама май няма файда. Ама и не смятам да се заигравам много само едно барбче тука да ме млатят младежите.


хахаха тука да ме млатят младежите ^^




PLAGUEwRATH.
Member
Posts: 5,212
Joined: Oct 30 2005
Gold: 134.00
Feb 19 2008 11:37am
Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 19:34)
На ладер ми трябва. Тооо на нон-а имам доста предмети аз горе ги написах и още глупости, ама май няма файда. Ама и не смятам да се заигравам много само едно барбче тука да ме млатят младежите.


е имам 1 барб за хаос. Тошо ще ти покаже какво имам и другото е лесно wink.gif

This post was edited by Svetulcho on Feb 19 2008 11:38am
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 19 2008 11:31pm
Викаш само трябва да го наименовам smile.gif
Member
Posts: 14,588
Joined: Jul 21 2007
Gold: 13,068.00
Feb 20 2008 12:45am
Quote (PlagueJack @ Wed, 20 Feb 2008, 07:31)
Викаш само трябва да го наименовам smile.gif
Тъкмо аз имам един БВБ барб може да си правим фун дуелчета smile.gif

Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 20 2008 06:42am
Quote (PlagueJack @ Wed, 20 Feb 2008, 07:31)
Викаш само трябва да го наименовам smile.gif


prodavam nqkolko imena ako iskash smile.gif
imam teq:
EuropePK
Formal
Goes
Hundred
BuIIet ( s i e ama kat si v igra e se eno 4e si e s l XD )
i nqkfi drugi iam ...
Member
Posts: 1,383
Joined: Feb 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 20 2008 06:45am
Quote (n3ver_mind @ Wed, Feb 20 2008, 12:42pm)
prodavam nqkolko imena ako iskash smile.gif
imam teq:
EuropePK
Formal
Goes
Hundred
BuIIet ( s i e ama kat si v igra e se eno 4e si e s l XD )
i nqkfi drugi iam ...


Goodbye
GiveEar
heart.gif
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 20 2008 06:47am
Quote (chzn @ Wed, 20 Feb 2008, 14:45)
Goodbye
GiveEar
heart.gif


happy.gif Euro wub.gif
Member
Posts: 1,817
Joined: Jun 18 2005
Gold: 0.00
Feb 21 2008 05:34am
Имам едно "" NewLifeForm "" - мисля да си го ползвам.
Member
Posts: 10,460
Joined: Oct 5 2007
Gold: 10,148.45
Feb 21 2008 07:25am
Quote (PlagueJack @ Thu, 21 Feb 2008, 13:34)
Имам едно "" NewLifeForm "" - мисля да си го ползвам.


много е дълго е брат
Go Back To Български Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll