Quote (PlagueJack @ Tue, 19 Feb 2008, 19:34)
На ладер ми трябва. Тооо на нон-а имам доста предмети аз горе ги написах и още глупости, ама май няма файда. Ама и не смятам да се заигравам много само едно барбче тука да ме млатят младежите.
е имам 1 барб за хаос. Тошо ще ти покаже какво имам и другото е лесно
This post was edited by Svetulcho on Feb 19 2008 11:38am