Quote (anarchyi @ Tue, 19 Feb 2008, 18:30)
грешка, трябва да махнем политиците.
ако хората имат пари да живеят нормално няма да има такива простотии, каквито се случват ежедневно.
а иначе какво ни е като нация?
Само едно ще кажа и винаги съм го казвал.
БЪЛГАРИЯ,БЪЛГАРСКОТО И БЪЛГАРИТЕ НАД ВСИЧКО
Аз се гордея ,че съм Българин и родственик на такива велики личности в миналото.